Boerenmarkt Losser
Heerlijke streekproducten proeven en kopen. Dat kan het hele jaar iedere laatste zaterdag van de maand in het gezellige centrum van Losser.
Maandelijks boerenmarkt
Je kunt maandelijks genieten van deze typische streekmarkt met lokale producten. Ook is er elke maand een ander thema.
Feestelijke Kick-off
In het kader van het 60-jarig bestaan van de Muziekschool zal er een feestelijke gebeurtenis plaatsvinden in 't Lossers Hoes om 10.15 uur.
De Fundamentband XL van "Muziek en Dans" gaat met leerlingen en zanger Marco Gevers het prachtige nummer "Terug in de Tijd" ten gehore brengen.
Verder is er deze dag o.o. een open podium met m.m.v. Saxofoonkwartet Kras
De boerenmarkt zelf biedt een verrassend assortiment: de standhouders zijn graag aanwezig op de laatste zaterdag van de maand om bezoekers kennis te laten maken met hun producten.
Wat kun je zoal verwachten? Vers gerookte paling, ambachtelijk bereide worsten, diverse soorten lokaal rundvlees, Losserse boterkoek, zelfgemaakte jam, tientallen soorten pindakaas, vers fruit uit Rossum, prachtige bloemenkransen, zijdebloemen, schoonmaakmiddelen, kaas & noten, chocolade, heerlijke sauzen, sieraden, cadeau-ideeën, handgemaakte kinderkleding van biologische stoffen en unieke, zelfgemaakte lampen.
Deelnemers
- Lonnekermolen meel
- De WolleSik
- Home Made Chocolate
- Heerlijke Paling – Boekelo
- Het groene lokaal
- Worst en meer
- Bakkers van Alink
- Maathuis Hereford Vlees
- Zuivelhoeve Losser
- Boersma Jam
- Fruitboerderij Oold Bleank
- De Pindakaaspot
- Tuffelpannenkoeken
- ManovaSpecials
Wijzigingen onder voorbehoud.
De locatie van de Boerenmarkt is op de kruising van de Brinkstraat, Torenstraat en Teylersstraat.
Maak er een gezellig uitje van: combineer je bezoek met een lunch of borrel bij een van de Losserse horecagelegenheden. En kom lekker shoppen in de gezellige winkels in het centrum van Losser.
Geologiemuseum geopend
Tevens is op deze laatste zaterdag van de maand van 12.00 tot 16.00 uur het Geologiemuseum Losser aan de Roberinkstraat in het centrum geopend, met onder andere het Stenenspreekuur. Welke steen heb ik (op vakantie) gevonden? Is deze steen echt? Op deze en andere vragen krijgen bezoekers antwoord tijdens het stenenspreekuur. Het museum is gratis toegankelijk.
Wanneer
-
1 jan - 21 dec 2025
- elke laatste zaterdag van de maand | - uur