Verlichte midwinterwandeling Losser
- 19 december
- 17:00
- € 7,50
- Losser
Een verlichte wandeling van circa 3 kilometer met onderweg o.a. een kerstverhaal, demonstratie midwinterhoornblazers, op bezoek bij de Kerstman, chocolademelk en een warm hapje.
Een verlichte wandeling van circa 3 kilometer met onderweg o.a. een kerstverhaal, demonstratie midwinterhoornblazers, op bezoek bij de Kerstman, chocolademelk en een warm hapje.
De mystieke klanken van de midwinterhoorn klinken op z’n mooist ’s avonds in alle rust in het Twentse landschap. Via speciaal verlichte wandelpaden kun je onderweg genieten van de klank van de midwinterhoorn.
Stops
Tijdens de route zijn er verschillende activiteiten te beleven. Zo wordt in de Maria Geboortekerk ieder kwartier een kerstverhaal verteld en is de prachtig verlichte tuin te bezoeken. In de kerk kun je een kaarsje opsteken en een wens in de wensboom hangen. Aan dit moment wordt extra aandacht besteed tijdens de kleuterviering (24 december om 16.30 uur) en de familieviering (24 december om 18.30 uur).
De kinderen kunnen bovendien een bezoek brengen aan de Kerstman in de Böggelschuur en daar ook met hem op de foto. Onderweg zijn er diverse lekkernijen te vinden.
Enkele bijzondere locaties worden sfeervol uitgelicht. Je kunt onderweg een demonstratie midwinterhoornblazen bijwonen door de Adventbloazers uit Losser en zelf proberen of je geluid uit de oale roop krijgt. Bij de Böggelschuur wacht de Kerstman, is er gezellige livemuziek en krijgen jullie een broodje knakworst aangeboden. Ook is er een tussenstop bij Grand Café Smit voor warme chocolademelk en geroosterde marshmallows. Bij het Bleekwachtershuisje zorgt een knus koortje voor extra warmte en sfeer.
Nieuw
Nieuw in de route is een bezoek aan het geologiemuseum in Losser. Daar kunnen kinderen deelnemen aan een leuke mini-escape room.
Route
De route van 3 kilometer is geschikt voor wandelwagens. Ook zijn er voor de kinderen opdrachten onderweg. Er kan gestart worden tussen 17.00 en 18.30 uur vanuit de Martinustoren in het centrum.
Neem je eigen lampion of zaklamp mee. Zorg dat je in elk geval goede verlichting hebt en zichtbaar bent in het donker. Onderweg zijn er meerdere stops waar je gezellig naar binnen kan en genieten van een drankje, lekkers, kerstverhaal, muziek en nog veel meer.
Kosten en aanmelden
De kosten zijn € 7,50 per persoon. Aanmelden is niet meer mogelijk. Je kunt nog wel deelnemen aan de route door naar de start (Martinustoren) te komen tussen 17.00u en 18.30u. Het is niet mogelijk hier te pinnen, dus uitsluitend contant betalen.
Wijzigingen onder voorbehoud.
Wanneer
Prijzen
- Entreeprijs
- € 7,50
Inclusief vermelde consumpties.






