Cantica Nova Adventsconcert
- 14 dec 2025
- 17:00
- Bad Bentheim
Het adventsconcert in klooster Bardel op 14 december wordt wederom verzorgd door Cantica Nova uit Losser.
Het adventsconcert in klooster Bardel op 14 december wordt wederom verzorgd door Cantica Nova uit Losser.
Adventsconcert
Dit is het eerste concert van Cantica Nova sinds het aantreden van Herman Koops als nieuwe dirigent.
In de mooie kapel van klooster Bardel wordt een gevarieerd programma ten gehore gebracht. Naast bekende stukken zoals b.v. het Jubilate Deo van Mozart zal het concert worden aangevuld met nieuwe prachtige duits- en engelstalige kerstliederen.
Klooster Bardel. Het concert wordt gehouden op zondag 14 december 2025. Het begint om 17.00 uur (de kerk is open om 16.30 uur) en het duurt ca 1 uur.
Het concert wordt uitgevoerd onder de algehele leiding van dirigent Herman Koops. De begeleiding op piano wordt verzorgd door Roel Praas.
De entree is gratis, wel wordt u na afloop om een vrije gift gevraagd. Er is voldoende gratis parkeerruimte aanwezig.
Het adres van het klooster is: Klosterstr. 11, D - 48455 Bad Bentheim
Cantica Nova is een 4-stemmig koor en in alle partijen zijn nieuwe leden van harte welkom! Het koor bestaat al meer dan 85 jaar en heeft op dit moment 37 actieve zangers en zangeressen.
Meer informatie op www.canticanova.nl.
Wanneer
Prijzen
Vrije gift wordt op prijs gesteld.





