navigatie overslaan

De Bergboer

De Bergboer heeft twee groepsaccommodaties, trekkershutten en een SVR mini-camping.

Groepsaccommodaties

De Bergboer beschikt over twee groepsaccommodaties. De accommodaties zijn uitermate geschikt voor families en vriendengroepen. Accommodatie 'De Koolmees' heeft ruimte voor maximaal 16 personen en accommodatie 'De ijsvogel' heeft ruimte voor maximaal 20 personen.

De Koolmees

Volledig nieuw sinds 1 juni 2021, dit luxe vakantiehuis in Twentse stijl ligt op een 2,5 ha groot landschapspark. Het familiehuis biedt plek aan 16 personen met 8 slaapkamers en 8 badkamers. Achter het terrein kronkelt de Dinkel en ook ijsvogels en roodborstjes bezoeken regelmatig het terrein.

Het perceel is natuurlijk ingericht met eiken en houtwallen. Voor ontspanning zijn er een sauna en houtgestookte hottub (per dagdeel bij te boeken). De ruime verblijfsruimte heeft zithoek, eettafels en keuken, met openslaande deuren naar het overdekt terras waar je kunt barbecueën.

Op de tweede verdieping is een speelzolder met poolbiljart en voetbaltafel, ideaal voor kinderen en volwassenen. Buiten zijn er een voetbalveld, speeltoestellen, trampoline, jeu de boules, boogschieten (tegen betaling) en een overdekte fietsenstalling met oplaadpunten.

Duurzaamheid staat centraal: afvalwater en regenwater worden hergebruikt, het huis wordt verwarmd met een biokachel en vloerverwarming, en ook het douchewater wordt hiermee verwarmd.

De Ijsvogel

Deze groepsaccommodatie in Twentse stijl biedt een prachtig uitzicht over het coulisselandschap en ligt aan de kronkelende Dinkel. Het terrein van 2,5 ha is natuurlijk ingericht met eiken en houtwallen, ideaal om te fietsen, wandelen of te ontspannen in de sauna en houtgestookte hottub (per dagdeel bij te boeken).

Het vakantieadres beschikt over een ruime verblijfsruimte met lounge, eetgedeelte en openslaande deuren naar het overdekt terras met barbecue. De boerderij heeft drie appartementen met 2–3 slaapkamers en eigen badkamer, compleet met keukens voorzien van alle gemakken. De accommodatie is rolstoelvriendelijk en biedt in totaal 9 slaapkamers, 5 douches en 5 toiletten, geschikt voor 20 personen.

Voor vermaak zijn er een overdekte speelruimte met biljart en air hockey, voetbalveld, trampoline, jeu de boules, tafeltennis, sjoelbak, boogschieten (tegen betaling) en een overdekte fietsenstalling met oplaadpunten.

Duurzaamheid staat centraal: afvalwater en regenwater worden hergebruikt, het huis wordt verwarmd met een biokachel en vloerverwarming, en ook het douchewater wordt hiermee verwarmd.

SVR mini-camping

De camping ligt naast een groot bos en is speels ingericht; de oude eiken benadrukken het Twentse land. Bovendien ligt de camping op loopafstand van het riviertje de Dinkel.

Een aan de rand van bos gelegen rustige camping met 9 schaduwrijke plekken en 16 zonnige plekken voor caravan, tent of camper. In het geheel vernieuwde sanitair bevinden zich vier douches, vijf toiletten, een urinoir en twee afwasgelegenheden. Indien je zelf geen caravan hebt, is er de mogelijkheid om een caravan te huren en sinds kort ook een volledig ingerichte blokhut. Auto's kunnen op een naast gelegen parkeerplaats worden geparkeerd.

Voor kinderen is er een mooi klimtoestel met glijbaan, zandbak, een grote trampoline en skelters. De camping is 400 meter van de openbare weg gelegen en daardoor dus zeer kindvriendelijk.

Bij de camping is een eigen visvijver. Eventueel kunnen kinderen met een bootje hierop varen. Honden worden toegelaten.
Meer informatie over de camping.

Categorieën